Alternatywne Centrum Zdrowia

Byliśmy częścią sieci Biorezonans24.eu i wspomagaliśmy w rewitalizacji od 23.01.2017 do 31.07.2018.

Punkt biorezonansu w Cieszynie prowadził inżynier informatyki, licencjonowany fizjoterapeuta - CV Przemysław Knycz.

Informujemy, że nasza firma nie prowadzi oraz nie prowadziła działalności medycznej, nie stawiała diagnoz medycznych oraz nie leczyła w rozumieniu medycyny akademickiej. Prowadzone były wyłącznie testy biorezonansowe i biorezonansowe usługi niekonwencjonalne. Nie zastępowały one wizyty lekarskiej i badań medycznych zleconych przez lekarzy specjalistów.

Test stwierdzał jedynie obecność specyficznych drgań biorezonansowych danego obciążenia, których istnienia nie potwierdza oficjalnie nauka. Gabinet nie ponosił też odpowiedzialności za porównywanie uzyskanych wyników testów z testami wykonywanymi w innych placówkach paramedycznych, w tym również tych wykorzystujących urządzenia biorezonansowe. Wyniki uzyskiwane w innych placówkach mogą się różnić i są zależne od doświadczenia osoby wykonującej testy oraz przyjętej metody i jej interpretacji

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Centrum. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie pomogło zrozumieć Państwa problem i znaleźć drogę do jego rozwiązania :-)

--> Wróć na stronę główną -->